سرقت خودرو در شهرکرد و کشف در آباده

به گزارش رکنا، سرهنگ خسرو رزمجویی اظهار داشت: مأموران کلانتری "مرکزی" در راستای برخورد قاطع با سارقان و کشف سرقت‌های احتمالی، در حین گشت زنی در محور اصلی اصفهان-آباده به یک سواری پراید مظنون و آن را به منظور بررسی بیشتر متوقف کردند.

این مقام انتظامی بیان کرد: پس از توقیف و انجام بررسی های کارشناسی بر روی خودروی مذکور و استعلام از سامانه پلیس آگاهی مطلع شدند که خودرو یاد شده دارای سابقه سرقت از شهرستان شهرکرد می باشد.

کشف خودروی سرقتی در آباده

سرهنگ "رزمجویی" با اعلام اینکه یک نفر در این راستا دستگیر و به بزه انتسابی اعتراف کرد، بیان داشت: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آباده از شهروندان خواست خودرو خود را به لوازم ایمنی، نظیر سوئیچ مخفی، قفل سوئیچی، دزدگیر، قفل پدال و فرمان، محافظ کامپیوتر و سایر وسایلی که از باز کردن درِب و روشن کردن آن توسط سارقان جلوگیری می‌کنند و یا حداقل آن را به تأخیر می‌اندازند استفاده و مجهر کنند و سارقان را از رسیدن یه اهداف شومشان ناکام گذاشته و در صورت مشاهده موارد مشکوک، بلافاصله با سامانه 110 تماس بگیرید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟