دستگیری 11 دلال ارزی در شیراز

به گزارش رکنا، سرهنگ "ابراهیم یگانه گفت: در پی نابسامانی بازار ارز و بروز نوسانات قیمت، طرح برخورد قانونی با دلالان و صرافی‌های غیرمجاز به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

دستگیری اخلالگران ارزی در فارس

وی ادامه داد: در این راستا عملیات یک روزه مبارزه با اخلالگران ارزی پس از انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی توسط مأموران اجرایی شد.

سرهنگ "یگانه" تصریح کرد: در نتیجه این عملیات 11 نفر از عناصر و سرشبکه های اصلی دلالان ارز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان افزود: در نتیجه اجرای این عملیات، از متهمان دستگیر شده مبالغی ارز شامل 2 هزار و 302 دلار، یک هزار و 140 یورو، 600 لیر، 170 دینار کویت، 75 هزار دینار عراق، 2 هزار و 240 درهم، یک هزار و 350 ریال قطر، 30 میلیون ریال پول رایج کشور، 11عدد کارت بانکی و یک دستگاه کارت خوان سیار کشف شد.

این مقام انظامی با بیان اینکه برخورد با مجرمان و اخلالگران نظام اقتصادی در دستور کار پلیس است، گفت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه اقدام مشکوک، موضوع را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟