روز قدس نمایش اقتدار و صحنه دشمن ستیزی جهان اسلام

به گزارش گروه حوادث رکنا، اسرائیل غده ای سرطانی که در سرزمین فلسطین سالیان درازی موجبات آزار و اذیت ملت مظلوم فلسطین را فراهم آورده است، رژیم جعلی و اشغالگر صیهونیستی، مولود نامشروعی است که تاکنون جنایت های بی شماری را علیه بشریت و به خصوص مردم مظلوم فلسطین روا داشته است؛ رژیمی کودک کش که به هیچ یک از معیارهای انسانی و اخلاقی پایبند نمی باشد.

رژیمی غاصب که حتی ابتدایی ترین حقوق بشری را برای فلسطینیان که ساکنان و صاحبان اصلی سرزمین فلسطین هستند قائل نیست و آنان را از حقوق اولیه خود که حق امنیت و آرامش است نیز محروم نموده اند.

سالیان درازی غاصبان رژیم صهیونیستی در سرزمین اشغالی جنایت ها می کردند و فریاد مظلومیت و دادخواهی مردم مظلوم فلسطین را کسی نمی شنید؛تا اینکه به ابتکار امام راحل عظیم الشانمان آخرین جمعه ماه رمضان به نام روز قدس نامگذاری شد و موضوع قدس به موضوعی چالشی و مهم در دنیای اسلام مبدل گشت و بر خلاف گذشته که فلسطین و فلسطینی در سیاست بین المللی از اهمیت و جایگاه و وجه خاصی برخوردار نبود این مساله به یکی از مهمترین مطالبات مسلمانان تبدیل شد و جهانیان به مظلومیت و محرومیت فلسطینیان و در مقابل آن به جنایت های رژیم سفاک و خون ریز و جنایت پیشه اسرائیل پی بردند و این نمی بود مگر با تدبیر و درایت و ژرف اندیشی امام عزیزمان که با تدابیر حکیمانه خود و با راه اندازی روز جهانی قدس پرده از جنایت های اسرائیل غاصب کنار زد تا دنیا چهره واقعی این سفاک را به خوبی بشناسد.

روز جهانی قدس، روزی است که همه آزادیخواهان جهان در محکومیت ظلم و جنایت های رژیم غاصب اسرائیل فریاد دادخواهی سر می دهند و جنایت ها و ددمنشی های این غاصبان را محکوم می کنند.

فلسطین بخش جدا ناشدنی و پاره تن جهان اسلام است که هرگز قابل چشم پوشی و فراموشی نیست و تا ریشه کنی این غده سرطانی این موضوع همچنان باید در اولویت مسائل جهان قرار داشته باشد؛ چراکه مسئله فلسطین، مسئله اول جهان اسلام است که باید در اولویت سیاست گذاری حکومت ها و کشور های جهان اسلام باشد که متاسفانه به واسطه دست نشاندگی تعدادی از این حکومت های دست نشانده و مزدور این مهم به نحو مطلوب پیگیری نمی شود و این مطالبه گری آنگونه که باید انجام نمی گیرد.

روز قدس نمایش اقتدار و صحنه دشمن ستیزی جهان اسلام علیه رژیم سفاک و کودک کش اسرائیل است. روز قدس روز دادخواهی علیه ظالمان و غاصبان جهان و در راس آن اسرائیل جنایتکار است.

روز قدس نماد و نشانه وحدت و همدلی مسلمانان و روز حمایت از مظلومیت فلسطین است؛ البته آنچه که معلوم و مشخص است این که این غده سرطانی (اسرائیل) می بایست از صحنه روزگار محو شود؛ چراکه اگر به حال خود رها شود بطور حتم این غده بدخیم سرطانی روز به روز بخش های دیگری را درگیر و مبتلا می سازد. همچنان که یهودیان اسرائیلی سیاست از نیل تا فرات را در ذهن خود می پرورانند و دنبال می کنند؛ لذا باید این غده منحوس از بین برود و حتما مقابله و مبارزه علیه این غده سرطانی لازم و ضروری است؛ از این رو باید گفت مبارزه با اسرائیل، مبارزه با جنایت و انسان کشی و غصب و تجاوز است که همه مجامع بشری از مسلمان و غیر مسلمان را تهدید می کند و صرفا در پی تامین منافع نامشروع خود یعنی فتح از نیل تا فرات و بیش از آن هستند .

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟