به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ " علی اصغر محمودیان " در تشریح این خبر گفت : با خبری مبنی بر دپو مواد شمیایی توسط احدی از شهروندان در انباری در حوالی شهر ری، عناصر عملیاتی این پلیس با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه¬های و شگردهای پلیسی، شناسایی محل دپو این مواد شیمیایی بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

جانشین پلیس امنیت اقتصادی اظهار داشت: اکیپی از عناصر عملیاتی پایگاه جنوب این پلیس به محل انبار اعزام تحقیقات اولیه نشان از صحت خبر داشت و متعاقبا هویت مالک انباری شناسایی شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با هماهنگی های قضائی تیمی از کارآگاهان برای دستگیری متهم اقدام و موفق شدند مالک انباری را دستگیر کنند.

وی افزود: در بازرسی از داخل انباری 29 بشکه 220 لیتری در مجموع 6 هزار و 350 لیتر الکل اتیک صنعتی که به عنوان حلال چاپ استفاده می شود و کشف شد.

وی افزود: با هماهنگی اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان ری کالاها در محل توقیف و انبار نیز پلمپ شد و نمونه ای از کالاها برای بررسی و آزمایشات لازم به سازمان غذا و دارو تهران ارسال تا اقدامات بعدی و تصمیم گیری در این خصوص پس از وصول نظر کارشناسی صورت گیرد.

سرهنگ محمودیان در پایان خاطرنشان کرد: ارزش الکل اتیک صنعتی کشف شده توسط کارشناسان پلیس را 5 میلیارد ریال برآوردشده که در این رابطه یک متهم دستگیر پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟