مرد ضایعاتی مالخران وسایل سرقتی در آمد

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" گفت: در پایش های اطلاعاتی به دست آمد مالک مغازه ضایعاتی با همکاری فردی، در محله مولوی در حال خرید و فروش اموال سرقتی از سارقان می باشد و به طور مستمر افراد مشکوکی به این مغازه در حال تردد هستند و قطعات و تجهیزات مستعمل خودرو و یا موتورسیکلت را به ضایعاتی می آوردند.

سرکلانتر هفتم توضیح داد: با به دست آمدن این نتایج تیمی از ماموران کلانتری 116 مولوی مسئولیت پرونده را برعهده گرفتند و ضمن مراقبت های محسوس و نا محسوس از محل مغازه، صحت خبر دریافتی را تایید کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به این که نتایج تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهمان و بازرسی از داخل مغازه آنان اخذ شد، گفت: عصر بیست و هشتم اردیبهشت ماه تیم عملیات کلانتری به مخفیگاه متهمان اعزام و موفق شدند هر دو متهم را در یک عملیات منسجم دستگیر کنند.

وی گفت: در بررسی از داخل مغازه ضایعاتی 62 قلم تجهیزات و قطعات خودرو و موتورسیکلت از قبیل : 36 عدد باطری خودرو، 7 عدد باک موتورسیکلت، 6 عدد رینگ موتور، 4عدد صندلی موتورسیکلت، 5 عدد کمک فنر موتور، 2 عدد اگزوز و 2عدد گلگیر کشف و متهمان به جرم ارتکابی اعتراف کردند.

این مقام پلیسی با بیان اینکه این دو مالخر 28 و 31 ساله به همراه اموال کشف شده به کلانتری مولوی منتقل شدند، گفت: هر دو مالخر پس از تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟