به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت : در رصد های اطلاعاتی مشخص شد یکی از مجرمان حرفه ای با همکاری یکی از دوستانش قصد دارد مقادیری مواد مخدر از استان های شرقی کشور تهیه و با یک خودروی کامیون انتقال آن را به شهر تهران منقل دهد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با پیگیری های شبانه روزی فعالیت متهم و با انجام چندین مرحله تحقیقات گسترده پلیسی و زیر نظر گرفتن رفت و آمدهای وی مشخص شد، متهم به یکی از استان های شرقی کشور مراجعه و مقادیری مواد مخدر تهیه کرده است و به همراه همدستش با استفاده از یک دستگاه خودروی کامیون در حال انتقال می باشد.

وی افزود: با مشخص شدن روش کار متهمان و شناسایی محور حرکتی آنها با هماهنگی مقام قضائی تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به محورهای جنوبی اعزام شدند.

حسنوند تصریح کرد: با تکمیل عملیات های اولیه شمارش معکوس برای دستگیری متهمان آغاز و در نهایت ظهر روز گذشته خودروی متهمان در منطقه فشافویه مشاهده و بلافاصله دستور توقف صادر و ماموران اعزامی موفق شدند خودروی متهمان را متوقف و هر دو متهم را دستگیر کنند.

این مقام پلیسی گفت: در بازرسی های فنی از داخل کامیون 73 کیلو تریاک کشف و به همراه متهمان به مقر پلیس انتقال یافتند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟