پلمب یک مرکز اقامتی غیرمجاز در سرعین

به گزارش رکنا،  رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سرعین گفت: در راستای برخورد با مراکز غیرمجاز اقامتی و هنجارشکن ،یک واحد اقامتی غیرقانونی در این شهر پلمب شد.

مصطفی سیدمحسنی روز دوشنبه افزود: این اداره با فعالیت خانه مسافرها و منازلی که به هر عنوان پذیرش مسافر کنند ، برخورد قانونی می‌کند.

وی اظهارداشت: مراکز اقامتی مجاز و رسمی اعم از هتل آپارتمان و میهمانپذیر جهت فعالیت مجدد، ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تمدید پروانه بهره‌برداری و اخذ تاییدیه بازگشایی از تشکل مربوطه هستند.

پلمب یک مسافرخانه در سرعین

سیدمحسنی گفت: تا اطلاع ثانوی پذیرش مسافر درخانه مسافرها منع قانونی دارد و در صورت تصمیم مراجع قانونی نسبت به فعالیت اینگونه مراکز، مراتب صدور مجوز و رعایت تمهیدات قانونی در رابطه با فعالیت اطلاع‌رسانی می‌شود.

رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سرعین افزود: کادر درمانی و مدافعان سلامت، از تخفیفات ویژه ۳۰ تا ۶۰ درصدی مراکز اقامتی اردبیل در ایام پساکرونا بهره‌مند خواهد شد.

او افزود: بر این اساس در نیمه اول سال کادر درمان کشور از تخفیف ۳۰ درصدی و در نیمه دوم سال از تخفیف ۶۰ درصدی اقامت در هتل‌ها و مراکز اقامتی بهره‌مند می‌شوند.

سرعین در ۲۷ کیلومتری غرب اردبیل از شهرستان‌های گردشگرپذیر کشور است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟