کشف 5 تن شیر خشک فاسد قبل از فروش در بازار تهران  / 2 متهم دستگیر شدند

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "اسماعیل کوهساریان رئیس کلانتری 170 کهریزک گفت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی در یک کارخانه متروکه در روستای قیصر آباد تعدادی اقدام مشکوک نگهداری می کند، تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: ماموران با حضور در کارگاه متروکه با 200 گونی بزرگ شیرخشک روبه رو شدند و شناسایی مالک این اموال را در دستور کار قراردادند تا اینکه فردی 35 ساله که بعدا مشخص شد مالک کارگاه متروکه است به محل مراجعه کرد.

رئیس کلانتری 170 کهریزک ادامه داد: متهم ابتدا خود را از نگهداری شیرخشک های فاسد و فله ای بی اطلاع می دانست اما و در بازجویی ها وقتی در تناقض گویی هایش گرفتار شد، عنوان کرد شیرخشک های فاسد و فله را یکی از دوستانش به نام حسن که به شهر کرمان سفر کرده از بازار جمع آوری کرده است.

سرهنگ کوهساریان با اشاره به اینکه علاوه بر 200 گونی شیر خشک بسته های شیر خشک نیز کشف شد، گفت: متهم که چاره جز به اعتراف نداشت، اظهار کرد، وی به همراه همدستش قصد داشتند شیرخشک های فاسد شده را با مواد نگهدارنده دیگری مخلوط کنند و با بسته بندی جدید شیرخشک های فاسد را به فروش برسانند.

وی اضافه کرد: متهم به همراه اموال کشف شده به کلانتری انتقال و در بررسی های بیشتر کارشناسان مقدار شیرخشک های کشف شده را 5 تن اعلام کرده اند.

این مقام پلیسی درپایان با اشاره به اینکه با تکمیل بازجوئی مقدماتی مالک کارگاه متروکه برای اخذ دستور قضائی به مرجع قضائی معرفی شد، گفت: تجسس های پلیسی برای دستگیری همدست فراری این متهم ادامه دارد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟