به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ مصطفی اسکندری با اعلام این خبر گفت: در پی اخبار واصله به کلانتری مشخص شد که در منطقه شهرک صنعتی خاوران تعدادی افراد کالای قاچاق خرید و فروش می کنند که برای بررسی موضوع گشت زنی های هدفمند آغاز شد.

وی افزود: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران گشت کلانتری روز گذشته با حضور در محل با خودروی نیسانی حامل تعداد فراوانی کارتن روبرو شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بررسی های اولیه مشخص شد بار نیسان حاوی 39 کارتن کمک فنر می باشد، گفت: راننده در ابتدا یک بارنامه در اختیار پلیس قرار داد که در تحقیقات مشخص شد این بارنامه برای لنت خودرو است.

این مقام پلیسی ادامه داد: تجسس ها پلیسی کلید زده شد و محل صدور این بارنامه که در خیابان مریم بود ردیابی و ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به این انبار ورود کرده و تعداد 900 کمک فنر و 216 وایر خودروی قاچاق کشف کردند.

رئیس کلانتری 174 قیامدشت عنوان کرد: با دستور قضائی انبار کالای قاچاق پلمب و در این رابطه دو متهم دستگیر شد. که ارزش این کالاهای کشف شده 4 میلیارد ریال گزارش شده است.

سرهنگ اسکندری در پایان با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را 4 میلیارد ریال برآورد کرده اند، گفت: مالک انبار با قرار قانونی آزاد شد و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟