دستگیری 6 سوداگر مرگ در تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" گفت: با انجام طرح های متعدد در محدوده های محله های مولوی، شوس و ... مشخص شد که تعدادی افراد با همکاری یکدیگر محموله هایی را تحت پوشش بار تجاری به باربری های مرکز شهر انتقال و با تحویل گرفتن کالاهای تجاری بدین ترتیب انواع مواد مخدر را به شهر تهران منتقل می کنند.

وی ادامه داد: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی مشخص شد که این باربری ها مطلع از جاساز شدن مواد مخدر در محموله های تجاری نبوده و صرفا بارهای تجاری را از مبدا به مقصد بین استانی منتقل می کنند.

کشف بیش از 250 کیلو انواع مواد مخدر

این مقام انتظامی عنوان کرد: در رصد و پالایش های اطلاعاتی به دست آمد اعضای این باند حرفه ای به تازگی از قاچاقچیان استان های مرز شرقی کشور انواع مواد مخدر را تهیه کرده و قصد دارند تحت پوشش محموله بار کمد چوبی مواد مخدر را به شهر تهران منتقل کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تصریح کرد: مراقبت های ویژه پلیسی از باربری های مناطق آسیب پذیر آغاز تا اینکه ماموران به دست آورند که محموله بار تجاری در مقابل واحد صنفی باربری در حوالی خیابان شوش متوقف و دو مرد با یک دستگاه خودرو سواری به بار بری مذکور مراجعه و در حال تحویل بار تجاری هستند.

کشف محموله مخدر در یک خودرو / پلیس تهران فاش کرد

وی تصریح کرد: با هماهنگی های قضائی، خودرو متهمان متوقف و هر دو مرد دستگیر و در بازرسی از محموله بار تجاری 72 کیلو و 650 گرم شیشه، 78 کیلو و 50 گرم هروئین ، 56 کیلو و 100 گرم تریاک ، 46 کیلو و 800 گرم حشیش و یک کیلو و 127 گرم سایر مواد که به نحو بسیار ماهرانه در داخل 19 عدد کمد چوبی جاسازی شده بود کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کردند، گفت: هر دو متهم اظهار داشتند، قرار بوده پس از تحویل کمدهای چوبی مواد مخدر کشف شده را به دست 4 تن از همدستانمان که در هتلی در مرکز شهر منتظرمان هستند انتقال دهیم.

حسنوند تصریح کرد: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی هر 4 متهم دستگیر و با اعتراف صریح به جرایم ارتکابی و انجام تحقیقات تکمیلی هر 6 سوداگر مرگ به مرجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟