پاتک پلیس به مخفیگاه باند سارقان موتورسیکلت در نهاوند

به گزارش رکنا، احمد ساکی امروز  اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در شهرستان نهاوند، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات انتظامی و اطلاعاتی و بررسی‌های فنی و تخصصی یک باند چهار نفره فعال در امر سرقت موتورسیکلت شناسایی شدند.

دستگیری اعضای باند 4 نفره سارقان موتورسیکلت در نهاوند

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان نهاوند اعضای یک باند چهارنفره از سارقان موتورسیکلت در مخفیگاهایشان دستگیر شدند.

وی افزود: پس از چند روز تلاش شبانه‌روزی ماموران پلیس آگاهی شهرستان با همکاری انتظامی بخش گیان و هماهنگی مقام قضایی، متهمان پس از شناسایی در مخفیگاهشان دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت داده شدند.

ساکی گفت: متهمان در بازجویی‌های فنی و تخصصی به پنج فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کردند که با راهنمایی آنان، تمام موتورسیکلت مسروقه کشف شد و پس از تشکیل پرونده، متهمان با دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.

وی در پایان از شهروندان خواست نکات ایمنی را در خصوص حفظ و نگهداری وسیله نقلیه و اموال خود رعایت کنند و هر گونه موارد مشکوک را بلافاصله با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟