دستگیری 2 قاچاقچی با 46 کیلوگرم تریاک در یک قدمی تهران

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد، اخیراً یکی از سوداگران مرگ رفت و آمدهای مشکوکی دارد و بررسی موضوع در اختیار پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

ردیابی قاچاقچی مواد مخدر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت توضیح داد: بررسی های پلیسی نشان از این داشت که متهم با همکاری یکی از همدستانش با سفر به شهرستان کهنوج یکی از شهرستان توابع کرمان مقداری مواد مخدر تهیه و قصد آن با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری پژو به شهر تهران منتقل کند.

وی افزود : با مشخص شدن قصد متهمان و تکمیل تحقیقات اطلاعاتی با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران پایگاه ششم این پلیس به شهرستان "کهنوج" اعزام و موفق شدن با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر "کهنوج" محورهای احتمالی تردد خودروی متهمان را بررسی کنند.

دستگیری قاچاقچیان

این مقام انتظامی ادامه داد: مراقبت ها ویژه پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران موفق شدند خودروی متهمان را در عوارضی شهرستان "کهنوج" مشاهده و در یک عملیات مشترک هر دو متهم دستگیر و خودروشان توقیف شد.

حسنوند در پایان گفت : با دستگیری متهمان و بررسی های بیشتر از خودروی آنان ر 46 کیلو و 400 گرم تریاک کشف و متهمان به مقر پلیس کهنوج انتقال یافتند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟