بازگشایی هتل ها و رستوران ها تهران بعد از ماه رمضان

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: با اجرای دستور العمل های بهداشتی مقابله با کرونا برای کسب و کارهای مختلف، رستوران ها و هتل ها جزو مشاغلی هستند که بیشترین محدودیت ها بر آنها اعمال شده است اما پس از گذشت نزدیک به 2 ماه زمان بازگشایی این اصناف مشخص شد.

وی در ادامه بیان داشت: برابر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا هتل ها و رستوران ها با رعایت پروتکل های بهداشتی بعد از ماه مبارک رمضان به صورت کامل بازگشایی می شوند.

این مقام انتظامی بیان داشت: رستوران ها به صورت بیرون بر فعالیت خود را از 15 اردیبهشت ماه آغاز کرده بودند اما با این ابلاغیه این اماکن می توانند فعالیت خود را با پذیرش مشتری در محل نیز ادامه دهند، هتل ها نیز پذیرش مسافر را آغاز و خدمات رستورانی را نیز بعد از پایان ماه مبارک رمضان از سر خواهند گرفت.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در پایان با بیان اینکه این مصوبه تنها در مورد رستوران ها و هتل ها است، خاطر نشان کرد: در حال حاضر فعالیت دیگر مشاغل پر ریسک که قبلا ممنوعیت آن اعلام شده بود پا برجا بوده و پلیس برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا با موارد تخلف برخورد خواهد کرد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟