دستگیری 50 متهم در گچساران

به گزارش رکنا، سید محمد موسوی روز یکشنبه  اظهار داشت: این افراد که متهم به سرقت،قاچاق کالا،مواد مخدر و سایر جرم ها هستند در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط جرم خیز گچساران در دام قانون افتادند.

وی همچنین از کشف بیش از سه کیلو و ۲۰۰ گرم انواع مواد مخدر و توقیف ۳۴ دستگاه خودروی متهمان در این شهرستان در این طرح خبر داد.

فرمانده انتظامی گچساران ابراز داشت: این متهمان پس از هماهنگی با مرجع قضائی در چند عملیات دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

کشف محموله افیونی در گچساران

وی تاکید کرد: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف برخورد قاطعانه با مجرمان حرفه‌ای و سابقه‌دار، با همکاری مردم ضمن هماهنگی با مرجع قضایی و با پشتیبانی سربازان گمنام امام زمان (عج) و بسیجیان در این شهرستان به مرحله اجرا در آمده است.

فرمانده انتظامی گچساران ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرح های مختلف انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه جرم و ناهنجاری اجتماعی در شهرستان، از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

۱۴۵ متهم در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و احساس امنیت شهروندان فروردین امسال تاکنون نیز در گچساران دستگیر شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟