به گزارش کروه حوادث رکنا، سرهنگ جلیل موقوفه ای با اعلام این خبر گفت: ماموران کلانتری های تهران در بررسی های دقیق و نظارت بر اصناف اطلاع پیدا کردند که 4 باب سفره خانه و قهوه خانه در شرق تهران به صورت پنهانی و چراغ خاموش اقدام به فعالیت کار خود هستند و این در حالی است که با توجه به پروتکل صادر شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا فعالیت این اصناف خارج از قوانین و پروتکل صادر شده است .

وی افزود: بررسی های دقیق صحت این اخبار را همراه داشت و مشخص شد روزانه 100 الی 150 نفر در این مغازه ها حضور دارند که هماهنگی های لازم برای پلمپ این مغازه ها صادر شد و عصر روز جمعه بیست و ششم اردیبهشت ماه در عملیات های همزمان و هماهنگ 4 باب مغازه پلمپ شده و نفرات دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

این مقام پلیسی به اصناف متذکر شد: همه اصناف باید پروتکل صادر شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا را اجرا کنند و ماموران کلانتری ها در صورت مشاهده تخلف اصناف اقدام به انعکاس موضوع به مراجع ذیصلاح می نمایند .

سرهنگ موقوفه ای در پایان گفت: از مردم و اصناف می خواهم که قوانین و پروتکل های صادر شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا را رعایت کنند تا از شیوع این بیماری جلوگیری کنیم.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟