انهدام باند خرده‌فروشان مواد مخدر در خوسف

به گزارش رکنا،  جانشین انتظامی شهرستان خوسف گفت: در راستای مطالبات عمومی و تأمین امنیت اجتماعی و روانی شهروندان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم خیز در شهرستان خوسف به مرحله اجرا درآمد.

سرهنگ اکبری افزود: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی از فعالیت یک باند خرده‌فروش مواد مخدر در شهرستان مطلع و بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قراردادند.

دستگیری باند 7 نفره خرده فروشان در خوسف

وی گفت: مخفیگاه خرده‌فروشان مواد مخدر توسط پلیس شناسایی شد که بلافاصله مأموران در عملیات ضربتی ۷ نفر از اعضای این باند را دستگیر کردند.

جانشین انتظامی شهرستان خوسف افزود: در این رابطه مقادیری مواد مخدر صنعتی و سنتی، ۹ دستگاه گوشی تلفن به همراه ۲۰ عدد سیم‌کارت، ۳ دستگاه موتورسیکلت به همراه آلات و ادوات استعمال مواد افیونی از آنان کشف و مخفیگاهشان پس از هماهنگی با مقام قضایی پلمپ شد.

وی گفت: اجرای طرح‌های مختلف ارتقا امنیت اجتماعی از اولویت‌های پلیس این شهرستان است و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک به‌ویژه درزمینهٔ توزیع مواد مخدر، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟