پلیس راز سارقان میلیاردی کازرون را فاش کرد

به گزارش رکنا،سرهنگ "یوسف مبک‌زاده" اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و مغازه در شهرستان کازرون، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

اعتراف باند سارقان به 100 فقره سرقت

این مقام انتظامی با اشاره به تشدید گشت‌های محسوس و نامحسوس در سطح شهر کازرون برای شناسایی متهمان، افزود: با تحقیقات همه جانبه پلیسی و اقدامات شبانه روزی، سریالی و باندی بودن سرقت‌ها برای ماموران انتظامی محرز شد.

وی با بیان اینکه پس از بررسی شیوه و شگرد سرقت‌های صورت گرفته و سرنخ‌های به‌ دست آمده، مخفیگاه متهمان در شهر کازرون شناسایی شد، اظهار داشت: اکیپی از ماموران کلانتری "12 حضرتی" با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

انهدام اعضای باند 5 نفره سارقان سابقه دار با 100 فقره سرقت

سرهنگ "ملک‌زاده" گفت: متهمان این پرونده که 5 نفر بودند در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در تحقیقات پلیسی به 100 فقره سرقت منزل و مغازه در شهرستان کازرون اعتراف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان به سابقه‌دار بودن متهمان اشاره کرد و گفت: سارقان دستگیر شده پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند.

وی با بیان اینکه از مخفیگاه متهمان تعداد زیادی اموال مسروقه کشف شد، گفت: کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را یک میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

این مقام انتظامی، سهل‌انگاری و عدم استفاده از تجهیزات بازدارنده را علت عمده وقوع سرقت‌ها اعلام کرد و از شهروندان خواست با مجهز کردن منازل و مغازه‌های خود به تجهیزات حفاظتی و امنیتی، از وقوع سرقت پیشگیری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟