کشف محموله بزرگ تریاک در عملیات مشترک مرزبانی و پلیس در کنگان

به گزارش رکنا،  سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مقابله با پخش و حمل‌ونقل مواد مخدر تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته است و طرح‌های اطلاعاتی و عملیاتی متعددی در دست اجرا است.

باند توزیع کننده مخدر شناسایی شد

وی خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی مرزبانی استان بوشهر، مأمورین پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کنگان، شناسایی باند توزیع‌کننده مواد مخدر در جنوب کشور را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: با هوشیاری مأمورین در پی رصد اطلاعاتی اعضای باند، دو دستگاه خودروی سواری حامل مواد مخدر به مقصد خوزستان شناسایی و توقیف شدند.

خودروهای مشکوک توقیف شدند

سردار رضایی‌نژاد در ادامه افزود: با بررسی خودروهای توقیفی مقدار ۹۷ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد و برای سیر مراحل قضائی به پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی کنگان منتقل شد.

وی با اشاره به دستگیری دو نفر متهم، گفت: توان اطلاعاتی و عملیاتی مرزبانی استان بوشهر موجب شده تا با به کارگیری ظرفیت‌های برون استانی و درون استانی به عنوان یک راهبرد هدفمند ضربات سنگینی به قاچاقچیان مواد مخدر وارد شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟