توقیف شناورهای متخلف در آب‌های کیش

به گزارش رکنا ، سرهنگ "جلال همتی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای اجرای مصوبات شورای سلامت جزیره کیش، نیروهای پایگاه دریابانی با همکاری بومیان جزیره، با رصد حوزه استحفاظی و اعزام گشت، حین کنترل آب های جزیره کیش، 4 فروند شناور صیادی که در حال ورود به کیش بودند را توقیف کردند.

وی علت توقیف این 4 شناور را عدم رعایت قوانین ابلاغی به ویژه بی توجهی به ممنوعیت ترددها برابر ابلاغیه شورای سلامت جزیره کیش و اقدام به جابه جایی مسافر برای ورود غیر قانونی به جزیره عنوان کرد، افزود: با هماهنگی قضائی این شناورها تا پایان فروردین ماه جاری توقیف خواهند بود.

سرهنگ همتی تأکید کرد: سلامت و آرامش مردم خط قرمز پلیس محسوب می شود و دریادلان این فرماندهی با هرگونه اقدامی که باعث از بین رفتن سلامت وامنیت و آرامش مردم شود در راستای قانون برخورد جدی خواهد شد.

جانشین پایگاه دریابانی کیش خاطرنشان کرد: صیادان و مردم عزیز ایران اسلامی از سفر ها پرهیز و به رعایت این اصل مهم توجه جدی داشته باشند و کیشوندان نیز می توانند با در خانه ماندن برای مقابله با ویروس کرونا کمک شایانی به جامعه پزشکی کنند و در صورت مشاهده تخلفات با سامانه 110 تماس حاصل کنند.

گفنتی است، در هفته جاری 9 فروند شناور متخلف که نسبت به جابه جایی غیرمجاز مسافر اقدام کرده بودند، توقیف شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟