وانت نیسان الکلی در کرمان متوقف شد

به گزارش رکنا ، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از کشف ۲ هزار و ۸۴۰ بطری الکل از یک دستگاه وانت نیسان در عملیات ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ علی کشاورزی در تشریح این خبر گفت: با تداوم طرح های عملیاتی پلیس در برخورد با محتکران و مخلان نظام تولید و عرضه اقلام پزشکی مورد نیاز این روزهای مردم، ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ شهر کرمان در حین گشت زنی های هدفمند و نامحسوس در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو نیسان مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو یک هزار لیتر الکل فاقد هر گونه مجوز در قالب ۲ هزار و ۸۴۰ بطری کشف و راننده خاطی دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کرمان تصریح کرد: در بازجویی های تخصصی ماموران انتظامی با وجود شواهد و مدارک موجود متهم چاره ای جز بیان حقیقت نداشت و به قصد خود جهت احتکار اقلام مکشوفه اعتراف کرد.

سرهنگ کشاورزی در پایان با اشاره به توقیف خودرو مذکور و تحویل متهم به مراجع قضائی، بیان داشت: شهروندان عزیز کرمانی در صورت مشاهده هرگونه عمل مجرمانه و خرابکارانه در رابطه با اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم می توانند موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟