به گزارش رکنا، سرهنگ "داود زندی" گفت: شامگاه سوم فروردین ماه گشت انتظامی کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده خیابان بنی هاشم متوجه تردد مشکوک یک دستگاه خودروی وانت پیکان با سه سرنشین شدند.

کلانتر محل سید خندان توضیح داد: خودروی وانت پیکان که در حال انتقال محموله بود، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و رفتار سرنشینان خودرو ظن ماموران بر انگیخت تا اینکه ماموران کلانتری تصمیم گرفتند برای بررسی موضوع خودروی وانت پیکان را متوقف کنند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در بررسی های پلیسی مشخص شد که محموله خودرو اقلام بهداشتی – پزشکی شامل ماسک های فیلتر دار و گان پزشکی می باشد و راننده خودرو عاجز از ارائه مجوز و بارنامه مدارک و مستندات در خصوص محموله است.

وی تصریح کرد: در بررسی های دقیق تر مشخص شد که محموله شامل 240 ماسک فیلتر دار و یک هزار گان پزشکی است و با تنظیم صورت جلسه ای تیم گشت انتظامی کلانتری راننده و دو سرنشین خودرو را دستگیر و به کلانتری برای تحقیقات تکمیلی انتقال دادند.

این مقام پلیسی ابراز داشت: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را 2 میلیارد ریال برآورد کرده اند و هر سه متهم با تحقیقات تکمیلی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟