به گزارش رکنا، محمود علیفر امروز  با اشاره به اینکه نیروی انتظامی برای استقرار کامل امنیت در ایام نوروز اقدام به اجرای طرح نوروزی پلیس کرده است، افزود: این طرح در راستای مقابله هدفمند با جرم سرقت و به منظور شناسایی و دستگیری سارقان و افزایش احساس امنیت شهروندان در ایام تعطیلات از ۲۸ اسفند ماه به مرحله اجرا در آمده است.

وی با بیان اینکه در حین اجرای این طرح 12 سارق دستگیر شده‌اند، خاطرنشان کرد: در طی 72 ساعت گذشته نیز 29 فقره سرقت کشف شده و هفت نفر از معتادین متجاهر نیز توسط نیروهای انتظامی دستگیر شده‌اند.

فرمانده منطقه انتظامی گنبدکاووس با تاکید بر اینکه سارقان دستگیر شده به سرقت‌هایی از جمله سرقت از اماکن خصوصی، قطعات خودرو، موتورسیکلت مغازه، احشام و ... در سطح شهرستان اعتراف کرده‌اند، ادامه داد: این افراد پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شده‌اند.

علیفر با اشاره به اینکه خط قرمز ما امنیت و آرامش مردم است، تاکید کرد: از شهروندان عزیزمان در گنبدکاووس می‌خواهیم در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مجرمانه توسط افراد هنجارشکن و قانون‌گریز مراتب را سریعا از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت‌های پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟