به گزارش رکنا، سردار رهام‌بخش حبیبی گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس آگاهی مبنی بر اینکه در خیابان در حین صحبت کردن با گوشی موبایل بودیم که ناگهان یک دستگاه موتورسیکلت دو ترکه گوشی موبایل را از دستمان قاپید و متواری شدند که موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با تقویت کنترل و مراقبت‌های نامحسوس و اقدامات فنی، 2 نفر از سارقان را شناسایی و در یک عملیات ضربتی آنها را دستگیر کردند.

سردار "حبیبی" اظهار کرد: پس از انتقال سارقین به پلیس آگاهی و در مواجه با ادله و مستندات پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند و به 60 فقره موبایل قاپی در شیراز اقرار کردند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: سارقان پس از سرقت گوشی، اموال مسروقه را به یکی از دوستانشان در یکی از محدوده‌های شهر می‌فروختند که تیمی از پلیس آگاهی ضمن هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات موفق، وی را در مخفیگاهش نیز دستگیر کردند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: شهروندان باید حتی الامکان از عبور و مرور در مکان‌های خلوت به ویژه در ساعات پایانی شب خودداری و در زمان صحبت با موبایل، مواظب اطراف و افراد مظنون باشند و از قرار دادن آن در جیب پشت شلوار خودداری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟