به گزارش رکنا،  رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بهشهر گفت: پس از توقیف یک خودروی نیسان حامل چوب قاچاق راش، قاچاقچیان به سمت خودروی شخصی جنگلبان بهشهری حمله کرده و به وی صدمه وارد کردند.

عزیزی افزود: پیرو دریافت گزارشات مردمی در ساعات اولیه شب ۲۹ اسفند ماه ۹۸ مبنی بر حمل غیر مجاز چوب آلات جنگلی توسط قاچاقچیان، نیرو‌های گشت حفاظت منابع طبیعی شهرستان بهشهر، برای بررسی موضوع به متطقه مورد نظر اعزام شدند.

وی گفت: با شناسایی عوامل و خودروی مشکوک، با افزایش تعداد نیرو‌های گشتی، حتی با استفاده از خودروی شخصی بعنوان گشت نامحسوس، نهایتا خودروی مورد نظر در یکی از خیابان‌های حاشیه جاده کمربندی بهشهر متوقف شد.

عزیزی ادامه داد: در حالی که ماموران مشغول ارزیابی چوب آلات و افراد و خودرو بودند، ظاهرا همدستان قاچاقچیان مورد نظر با شناسایی خودروی شخصی یکی از ماموران، اقدام به وارد ساختن خسارت و شکستن شیشه‌های آن کردند.

وی افزود: خوشبختانه در این حادثه، تلفات و خسارت جسمی و جانی رخ نداده و خودرو و محمولات نیز پس از صورتجلسه ماموران نیروی انتظامی به پارکینگ منتقل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟