مشاهده  زمین خواری 6 میلیاردی در بهشهر

به گزارش رکنا ، سردار سیدمحمود فرمانده انتظامی مازندران گفت: در پی گزارش‌های مردمی مبنی بر تصرف اراضی توسط فردی در شهرستان بهشهر، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او افزود: در جریان رسیدگی به این پرونده، ماموران پلیس آگاهی بهشهر با انجام تحقیقات پلیسی و هماهنگی‌های قضائی متهم را که اقدام به تصرف غیر قانونی ۲۱ هزار و ۷۳۶ متر از اراضی ملی در یکی از مناطق روستایی این شهرستان کرده بود شناسایی کردند.

سردار میرفیضی گفت: در عملیاتی غافلگیرانه متهم دستگیر و با همکاری ماموران انتظامی پاسگاه بیشه بنه و اداره منابع طبیعی زمین‌های تصرف شده از چنگ وی خارج شد.

فرمانده انتظامی مازندران، ارزش زمین‌های رهاسازی شده را بالغ بر ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال عنوان و افزود: متهم پس از دستگیری و تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

میرفیضی با اشاره به این که تجاوز به منابع طبیعی، تجاوز به سرمایه‌های کشور و حقوق همه مردم به ویژه نسل آینده این سرزمین است، گفت: زمین خواران بدون در نظر گرفتن حق عامه مردم در بهره مندی از نعمت‌های خدادادی با هدف رسیدن به سود‌های کلان اقدام به تصرف زمین و منابع طبیعی می‌کنند که برای مقابله با این مشکل، همکاری همه مردم و دستگاه‌های نظارتی الزامی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟