به گزارش رکنا ، سرهنگ محمد رضا فداء فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر بخش "راین" با همکاری یگان تکاوری ۱۱۳ راور حین گشت زنی‌های هدفمند و نامحسوس در سطح حوزه استحفاظی به ۲ دستگاه خودروی سواری پژو مشکوک و دستور توقف آن‌ها را صادر کردند.

او تصریح کرد: رانندگان خودرو‌ها بدون توجه به اخطار و ایست پلیس با افزایش سرعت و حرکات مارپیچ اقدام به فرار کردند که پس از یک تعقیب و گریز طولانی، نهایتا عرصه را بر خود تنگ دیده و خودرو‌ها را رها و در نهایت یکی از قاچاقچیان دستگیر و متهم دیگر با استفاده از تاریکی شب از محل متواری شد.

فداء با بیان اینکه تلاش پلیس برای دستگیری متهم فراری ادامه دارد، افزود: در بازرسی از خودرو‌ها ۳۲۷ کیلوگرم حشیش کشف و متهم نیز جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در خاتمه ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب شهروندان با پلیس در اجرای طرح‌های پاک سازی، بر استمرار این طرح‌ها در روز‌های پایان سال تاکید کرد و از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تهیه و توزیع و فروش موادمخدر مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟