به گزارش رکنا ، سرهنگ "خسرو رزمجویی" در تشریح این خبر گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کنترل محورهای مواصلاتی، روز گذشته ماموران انتظامی این شهرستان در حین گشت زنی در محور شیراز به اصفهان، با اقدامات فنی و تخصصی به 3 دستگاه خودرو مشکوک و آنها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران در ادامه با استعلام از مرکز دریافتند خودرو وانت مزدا، پراید و بی‌ام‌و دارای سابقه سرقت از شهرستان "شیراز و آباده" بوده و رانندگان سارق آن می‌باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان آباده با بیان اینکه در این خصوص 4 نفر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند، افزود: متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند.

این مقام انتظامی از شهروندان خواست تا خودرو و وسایل نقلیه خود را به تجهیزات حفاظتی و بازدارنده از جمله قفل پدال، قفل فرمان، سویچ مخفی، ردیاب و دزدگیر مجهز کرده و از پارک آنها در محل های کم تردد و رها کردن آن به صورت روشن در کنار معابر خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، موضوع را از طریق تماس با تلفن 110 با پلیس در میان بگذارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟