به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 130 کیلو و 600 گرم تریاک و حشیش در شهرستان های بهبهان و آبادان خبر داد.

سردار "حیدر عباس زاده در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح برخورد قاطعانه با عناصر اصلی تهیه و توزیع موادمخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس شهرستان های بهبهان و آبادان با کار اطلاعاتی 2 محموله مواد مخدر را شناسایی و کشف کردند.

وی بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کار اطلاعاتی و همکاری پلیس آبادان یک دستگاه زانتیا حامل مواد مخدر را در شهرستان شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از خودرو مقدار 104 کیلو گرم حشیش کشف و یک نفر دستگیر شد.

سردار عباس زاده ادامه داد: در عملیاتی دیگر ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر بهبهان با همکاری عوامل انتظامی شهرستان یک دستگاه خودروی وانت حامل موادمخدر را شناسایی و طی عملیاتی توقیف کردند، که در بازرسی بعمل آمده از خودرو، مقدار ۲۶ کیلو و 600 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف ویک نفر قاچاقچی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه در مجموع این عملیات ها 130 کیلو و 600 گرم مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک کشف شد، خاطرنشان کرد: در این رابطه 2 خودرو توقیف و 2 قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر که پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟