به گزارش رکنا، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه شب گذشته با دریافت خبر وقوع این حادثه، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۱۰۴ را به محل حادثه در شهرک تهرانسر اعزام کرد.

ناصر شیرازی فرمانده ایستگاه ۱۰۴ آتش نشانی تهران درباره چگونگی وقوع این حادثه گفت: کارگر ۳۹ ساله‌ای در داخل یک فروشگاه بزرگ سرگرم جابجایی کرکره و انتقال آن به پشت بام فروشگاه بود که براثر بی احتیاطی و سهل انگاری ناگهان کرکره با کابل برق ۲۰ هزار ولتی برخورد کرد.

وی اضافه کرد: به دنبال این حادثه این کارگر از قسمت پا‌ها و دست‌ها دچار برق گرفتگی شد که خوشبختانه از این حادثه مرگبار بطرز معجزه آسایی جان سالم بدربرد و زنده ماند.

این فرمانده آتش نشانی درادامه اظهار داشت: کارگردر این حادثه براثر برق گرفتگی شدید به سختی دچار مصدومیت شد که به دلیل شدت صدمات وارده، قادر به حرکت و خروج از محل حادثه نبود.

شیرازی تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله به همراه عوامل امدادی برق، محل حادثه را ایمن سازی کردند و این کارگر را از پشت بام به پایین منتقل کرده و تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند.

وی با اعلام این که تحقیقات در خصوص علت و چگونگی بروز این اتفاق هم چنان از سوی کارشناسان آتش نشانی ادامه دارد، خاطرنشان کرد: کارگر مصدوم بلافاصله به وسیله آمبولانس اورژانس به مرکز درمانی انتقال پیدا کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟