به گزارش رکنا، سردار "مجید شجاع" فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی اظهار داشت: سوداگران مرگ برای عملی کردن نیت پلید خود با استفاده از شیوه و شگرد‌های حرفه‌ای اقدام به انتقال محموله‌های سنگین مواد مخدر می‌کنند بر همین اساس، سلسله عملیاتی برای برخورد با این افراد در انتظامی استان خراسان جنوبی تعریف و به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در تعاقب اقدامات اطلاعاتی گسترده و پایش شبانه روزی پلیس خراسان جنوبی، روی عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر، مشخص شد قاچاقچیان قصد دارند مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را به شهر‌های مرکزی کشور منتقل کنند که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سردار شجاع اظهار داشت: پلیس خراسان جنوبی با همکاری مأموران انتظامی استان‌های قم و سمنان، خودروی قاچاقچیان را شناسایی کردند و در عملیات ضربتی؛ آن را در استان قم متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو یک تن و ۷۵۵ کیلو تریاک و ۲۵ کیلو حشیش کشف کردند که در این رابطه مأموران ۴ سوداگر مرگ را دستگیر و یک خودرو سواری دیگر را نیز که محموله مواد مخدر را اسکورت می‌کرد شناسایی و توقیف کردند.

سردار شجاع خاطر نشان کرد: استمرار عملیات مشترک پلیس با سایر استان‌ها به منظور ضربه زدن به قاچاقچیان از برنامه‌های تعریف شده است که نشانه همدلی و همگرایی و هم پوشانی نیروی انتظامی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟