به گزارش رکنا،  سرهنگ محمد تقی حاجیلویی روز پنجشنبه اظهار داشت: پس از دریافت گزارش هایی مبنی بر اینکه یک باند قصد انتقال یک محموله روانگردان شیشه از مسیرهای همدان را دارند شناسایی اعضای این باند در دستور کار قرار گرفت.

وی اضافه کرد: این باند محموله ماده مخدر را در تهران بارگیری کرده بودند که در ورودی شهر همدان در تور ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر افتاده و تمامی اعضای آن دستگیر شدند.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان همدان بیان کرد: در این عملیات ۲ دستگاه خودرو توقیف و به مقر انتظامی منتقل شد که در بازرسی از آن محموله هروئین جاسازی شده کشف و ضبط شد.

سرهنگ حاجیلویی افزود: در این عملیات علاوه بر ۲ دستگاه خودرو، چهار قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

۱۰ ماهه سالجاری در راستای مبارزه با موادمخدر حدود ۵.۵ تن انواع موادمخدر در این استان کشف و ضبط و علاوه بر این ۸۴ دستگاه خودرو و ۳۱ دستگاه موتورسیکلت توقیف شده است.

انهدام ۷۶ باند تهیه و توزیع موادمخدر و دستگیری ۶ هزار مصرف کننده و توزیع کننده خرد از دیگر اقدام های صورت گرفته پلیس مبارزه با موادمخدر همدان در سالجاری است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟