به گزارش رکنا، یک قایق نجات که در حال انجام ماموریت برای نجات یک گردشگر بود پس از برخورد با امواج بلند و شدید واژگون شد، امدادگران حاضر در این قایق برای‌نجات یکی از گردشگران که در طوفان گرفتار شده و تخته موج سواری‌اش را از دست داده بود راهی دریا شده بودند که خود پس از برخورد‌های شدید با موج‌های بزرگ و قوی دچار مشکل شده و قایق‌شان‌در دریا واژگون شد.

پاول هاگ کسی که فیلم‌های واژگونی قایق را ضبط و منتشر کرده، گفته بود:" پسران شجاع موسسه نجات قایق، در دریا (RNLI) برای نجات جان گردشگری بی فکر در هاستینگز که در طوفان شدید به دریا رفته و گرفتار شده بودند، جان خود را به خطر انداخته و به دنبال آنان رفتند". او در انتهای حرف‌هایش آرزو کرد آنان از این ماموریت، سالم و سلامت برگردند.

در پاسخ او، یک تماشاگر دیگر که حاضر در محل بوده و این حوادث را مشاهده کرده بود ویدئو و تصاویری از شخص گردشگر گرفتار در امواج دریا منتشر کرد و در کنار آن نوشت: این گردشگر تخته سوار شرایط بسیار بدی داشته و بعد از دست دادن تخته‌اش شرایط برای او بد و بدتر می‌شود". در این ویدئوی منتشر شده، شخص گردشکر سعی می‌کند با شنا کردن خود را به ساحل برساند، اما امواج شدید هر بار به تلاش او غالب شده و با در برگرفتن او مانع شنا کردنش می‌شوند.

در پایان، تیم امداد و نجات این ساحل، توییتی منتشر کرده و نوشت:" پس از انتشار یک فیلم مهیج و شورانگیز از عملیات مامورین امدادی که در حال غرق شدن بودند، اکنون بسیار خوشحالیم که به شما خبر سلامتی و موفقیت این تیم را می‌دهیم، همه اعضا در امنیت و سلامت هستند و به کسی صدمه‌ای وارد نشده و قایق نیز سالم است".برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟