به گزارش رکنا، جمشید نیکزاد رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل  گفت: با شروع بارش باران در شهرستان آمل و بارش برف در محور هراز، همه نیرو‌های امدادی پایگاه‌های امداد جاده‌ای پلور، رینه، گزنک و کهرود به صورت آماده باش درآمده تا در صورت نیاز عملیات امدادرسانی فوری انجام شود.

او با اشاره به شروع برف سنگین از دیروز در محور هراز، گفت: با ادامه بارش برف و ایجاد مشکلات برای برخی خودرو‌های در حال تردد در این محور، اکیپ‌های امدادرسانی در نقاط مختلف جاده عملیات رهاسازی را آغاز کرد.

نیکزاد با اشاره بر گرفتار بودن ۲۰ خودرو در محور مواصلاتی هراز، بیان کرد: ۵۰ نفر از سرنشینان این خودرو‌ها که در منطقه امامزاده هاشم گرفتار شده بودند؛ نجات یافتند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با تاکید بر اینکه در حال حاضر مشکل خاصی در حوزه امداد و نجات در محور هراز وجود ندارد؛ به هموطنان توصیه کرد: با توجه به شرایط جوی از سفر‌های غیرضروری خودداری کنند و نسبت به ذخیره سوخت در مناطق کوهستانی اقدامات لازم را انجام دهند.

او گفت: اگر چنانچه فردی دچار حادثه شد بلافاصله با شماره ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال احمر تماس برقرار کرده و درخواست کمک نماید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

کدخبر: 542564
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟