به گزارش رکنا ، حسن اسلامی راد مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری سمنان گفت: ارزش ریالی ۶۱۸ هزار و۳۷۲ قلم داروی کشف شده در استان سمنان از ابتدای فروردین تا پایان دی امسال ۱۰ میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۲۲۳ درصد افزایش نشان می‌دهد.

او ادامه داد: ۳۱۱ هزار و ۲۱۸ قلم دارو به ارزش ریالی سه میلیارد و ۳۴۲ میلیون ریال از ابتدای فروردین تا پایان دی سال گذشته به همت ماموران نیروی انتظامی در استان سمنان کشف شد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری سمنان تصریح کرد: دارو‌های دامی و انسانی کشف شده در زمینه مختلف مانند نیروزا، روان‌گردان و مخدر بود.

اسلامی راد تصریح کرد: از ابتدای فروردین تا پایان دی امسال ۳۰ هزار و سه عدد انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و در مدت مشابه سال گذشته ۶۰ هزار و ۳۸۳ عدد اقلام لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در استان سمنان به کمک پلیس کشف شد.

او اضافه کرد: ارزش ریالی لوازم آرایشی و بهداشتی کشف شده در استان سمنان از ابتدای فروردین تا پایان دی امسال هشت میلیارد و ۹۲۷ میلیون ریال و در مدت مشابه سال گذشته ۶ میلیارد و ۹۵۵ میلیون ریال برآورد شده که ارزش ریالی کالا‌های قاچاق کشف شده در ۱۰ ماه سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۸.۴ درصد افزایش یافته است.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری سمنان گفت: از مجموع ۳۰ هزار و سه عدد اقلام لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق کشف شده در استان، ۱۹ هزار و ۳۴۵ عدد لوازم آرایشی و ۱۰ هزار و ۶۵۸ عدد اقلام بهداشتی بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟