به گزارش رکنا، احمد علی امینی با اشاره به آمار هفته گذشته مأموریت‌های انجام شده توسط اورژانس شهرستان ساوه، اظهار داشت: طی هفته گذشته از سوی نیروهای امدادی اورژانس شهرستان ساوه، ۲۷۵ مأموریت امدادرسانی در حوادث مختلف انجام شده است.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان ساوه افزود: از این تعداد مأموریت ذکرشده، ۷۹ مورد مربوط به تصادفات و حوادث ترافیکی درون شهری و سوانح جاده‌ای بوده است.

وی بیان داشت: در نتیجه وقوع این تعداد حوادث و تصادفات، ۹۰ نفر مصدوم شدند که توسط نیروهای امدادی اورژانس ساوه پس از انجام اقدامات لازم پیش بیمارستانی، به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی انتقال یافتند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان ساوه خاطر نشان کرد: همچنین بر اثر وقوع این حوادث طی هفته گذشته، یک نفر از هموطنانمان جان خود را از دست دارد.

امینی در بخش دیگر سخنان خود عنوان کرد: تمامی پایگاه‌های اورژانس دانشکده علوم پزشکی ساوه در روز ۲۲ بهمن ماه جاری در آماده باش کامل خواهند بود و کدهای پشتیبان عملیاتی در مسیرهای راهپیمایی جهت خدمات رسانی به همشهریان مستقر خواهند شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟