به گزارش رکنا، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف به تدریج افزایش ابر در برخی ساعات وزش باد شدید در پاره ای نقاط بارش برف و باران است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم دو درجه و 22 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 90 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 90 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم دو درجه و 15 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف در برخی ساعات افزایش ابر و وزش باد شدید است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم نیمه ابری تا ابری است، گفت: در این روز در بعضی از ساعات شاهد بارش برف و باران و وزش باد نسبتا شدید در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر 60 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان یک درجه و 11 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب دو درجه و 21 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 29 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه کوه سفید با دو درجه و منطقه فدک با 22 درجه بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟