به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از کشف ۱۸۳ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس "بردسکن و تربت حیدریه" از یک دستگاه سواری پژو۴۰۵ خبر داد.

سردار"محمدکاظم تقوی" با اعلام این خبر گفت: در پی کسب خبری با اشراف اطلاعاتی پلیس "تربت حیدریه" مبنی بر قصد انتقال مقادیر قابل توجهی موادمخدر توسط سوداگران مرگ از محورهای مواصلاتی "بردسکن"، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر "بردسکن" هنگام کنترل خودروهای عبوری محور "بردسکن-سبزوار"، به یک دستگاه سواری پژو۴۰۵ مظنون و به منظور بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: ماموران انتظامی پس از کنترل مدارک راننده خودرو و در بازرسی دقیق آن ۱۸۳ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در یک چمدان مسافرتی جاسازی شده بود را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی با اشاره به دستگیری یک متهم در این زمینه، خاطرنشان کرد: وی پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سردار تقوی با هشدار به خانواده ها درخصوص معضلات و پیامدهای موادمخدر، تصریح کرد: از شهروندان تقاضا می کنیم هرگونه اخبار و اطلاعات خود مبنی بر نگهداری و خرید و فروش موادمخدر را از طریق شماره تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند تا نسبت به برخورد با اخلال گران در کمترین زمان اقدام شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟