به گزارش رکنا،  با داغ شدن تنور انتخابات و جریان سازی‌های رسانه‌ای علیه ایران به ویژه مسائل سیاسی روز ایران توسط دشمنانی که آن‌ها را ضد انقلاب خطاب می‌کنیم، فضای سایبر یا به تعبیری شبکه‌های مجازی ابزار سهل الوصولی برای برهم زدن انتخابات و تبلیغاتی سالم در این برهه زمانی است.

در زمانی که دشمنان تمام تلاش خود را برای سیاه نمایی مسائل داخلی ایران می‌کنند، رسانه‌های داخلی نیز مانند سازمان صدا و سیما در تلاش برای نشان دادن نظرات و آرای مردمی به صورت صادقانه و شفاف هستند. به همین سبب رسانه های داخلی هم در بخش‌های مختلف تصویری و هم در خبرگزاری رسمی خود به صورت مکتوب، بارها نظرات مردم را به نمایش گذاشته‌اند.

نظراتی که گویا به مذاق دشمنان خوش نیامده است و حالا یکی از کانال‌های ضدانقلاب با ساخت حساب کاربری جعلی به نام «اخبار رسمی شبکه خبر» در تلگرام سعی در برهم زدن اذهان عمومی علیه رسانه ملی دارد. به این نحو با ساخت یک آدرس جعلی نظرسنجی به نفع خود ایجاد کرده و تصاویرش را در دیگر شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است.

این کانال ضد انقلاب، حضور حداکثری مردم را در روزهای نزدیک به انتخابات حضور اقلیتی مردم خوانده است و با هشتگ سیرک انتخاباتی سعی کرده تا آرزوی دیرینه خودشان را در براندازی جمهوری اسلامی ایران پررنگ تر کند.در بین تصاویری که از نظرسنجی‌های مختلف منتشر کرده ، به یکی از کانال‌های رسمی داخلی اشاره کرده که آن هم جعلی است و کافی است مشاهده کنید که این کانال یک نفر عضو هم ندارد، چه برسد که کسی بخواهد عضو این آدرس ساختگی شود و رأی خود را اعلام کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟