به گزارش رکنا ، فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن گفت: طی ۱۰ ماه سال جاری با بیش از ۲۳۰۰ مورد زمین خواری مقابله و ۶۶۰ هکتار از اراضی دولتی آزادسازی شده است.

سرهنگ "جواد خردمند" در حاشیه دومین همایش آموزش فرماندهان یگان های حفاظت ادارات کل راه و شهرسازی سراسر کشور با تاکید بر ضرورت پیگیری راستی آزمایی و شناسایی زمین خواران و متصرفان اظهار داشت: با تلاش ماموران یگان حفاظت در سراسر کشور با بیش از ۲۳۰۰ مورد زمین خواری و تعرض به زمین های دولتی تا پایان دی ماه سال جاری مقابله شده است و در این راستا استان های تهران، خوزستان، لرستان، همدان، ایلام و فارس در شناسایی متصرفان اراضی دولتی ممتاز عمل کرده اند.

وی افزود: در این بازه زمانی بیش از ۶۰۰ فقره احکام قطعی له دولت به مساحت بیش از ۶۶۰ هکتار و با ارزش بیش از ۳۸۰۰ میلیارد تومان که از سنوات قبل مورد تصرف قرار گرفته بود اجرا و به اموال دولت بازگردانده شد.

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن کشور ضمن هشدار جدی نسبت به هرگونه تعرض و دست‌اندازی به اموال و اراضی دولتی تصریح کرد: با هرگونه تجاوز و تعرض به انفال بدون مسامحه و با اقتدار برخورد خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟