به گزارش رکنا، مأموران مرزبانی هنگ مرزی تایباد با کسب این خبر موضوع را به مقام قضایی اعلام کردند و در مسیری که مخبران، اطلاعات کاملی از آن داده بودند، به کمین سوداگران مرگ نشستند.

قاچاقچیان به خیال اینکه می توانند با استفاده از تاریکی شب نقشه شوم خود را عملی سازند به بیراهه های مرزی زدند تا خود را به اولین آبادی برسانند و از آنجا نیز کارهای توزیع محموله مخدر خود را شروع کنند. مأموران مرزبانی اما دست این افراد را خواندند و به محض رؤیت این افراد عرصه را بر آن ها تنگ کردند.

گروه قاچاقچیان خارجی که نمی خواستند دستگیر شوند خودرو و لوازم خود را در بیابان رها کردند و به قصد فرار به آن سوی مرز رفتند اما تعدادی از آن ها در حصار امنیتی مجریان قانون گرفتار و زمین گیر شدند.

با فروکش کردن این غائله مأموران به بررسی میدانی محل پرداختند که ضمن توقیف یک دستگاه خودرو توانستند محموله افیونی قاچاقچیان را کشف و ضبط کنند. به گفته فرمانده مرزبانی خراسان رضوی در این عملیات ضربتی و غافل گیرانه 3متهم دستگیر شدند و پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات اولیه در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.

سردار ماشاا... جان نثار ادامه داد: مأموران مرزبانی پس از انتقال محموله افیونی به دست آمده از قاچاقچیان خارجی آن را به مقر فرماندهی خود انتقال دادند که در بررسی های بعدی مشخص شد مواد کشف شده تریاک است و 140 کیلو و 130 گرم وزن دارد. سردار جان نثار تأکید کرد که تحقیقات نیروهای مرزبانی برای شناسایی دیگر عوامل این باند قاچاق موادمخدر ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟