به گزارش رکنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند "  اظهارداشت: در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و به منظور رسیدگی به شکایات و نارضایتی اهالی محله بهاران که از برپایی پاتوق استعمال و خرید و فروش مواد مخدر توسط 6 سوداگر مرگ اعلام شکایت کرده بودند، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به بررسی ها و اقدامات اطلاعاتی انجام شده توسط ماموران و هماهنگی قضائی، گفت: دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار گرفت و ماموران پایگاه پنجم موفق شدند در یک عملیات ضربتی 6 سوداگر مرگ را در محل مسکونی دستگیر کنند.

سرهنگ حسنوند یادآور شد: علاوه بر دستگیری متهمان، در این عملیات در مجموع2 کیلو و976 گرم شیشه و 2 کیلو و730 گرم هروئین یک کیلو و315 گرم تریاک و 70 عدد پایپ و حدود 11 میلیون تومان وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدرکشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان با بیان اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، افزود: تشدید طرح ها و برنامه های کنترلی برای ارتقاء امنیت و آرامش مردم، در دستور کار پلیس پایتخت قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟