به گزارش رکنا،  ظهر امروز نشست شورای مبارزه با مواد مخدر با حضور برخی از مسولان در سالن اجتماعات فرمانداری گچساران برگزار شد.

در این نشست مسعود ظفری با بیان اینکه ساختمان‌های متروکه و مخروبه در بخشهای مختلف شهر دوگنبدان دیده می‌شوند که به محلی امن برای معتادان تبدیل شده و این امر به عنوان یک معضل اجتماعی در شهر خود نمایی می‌کند، گفت: هم‌اکنون 11 نقطه مخروبه و پاتوق معتادان با همکاری نیروی انتظامی شناسای، تخریب و پاکسازی شد.

وی ادامه داد: این پاتوق ها در مسکن مهر، شهرک نفت، ۱۰۸ دستگاه، رادک، لبنان، پاسداران این شهرستان بوده که از حالت پاتوق معتادین هم اکنون خارج شده است.

ظفری عنوان کرد: وجود اماکن و منازل مخروبه و متروکه که محل تجمع معتادان شده است مشکلاتی را برای ساکنان آن منطقه به وجودآورده است که شهرداری برای جلوگیری از حوادث اقدام به تخریب چندین باب منزل مخروبه و متروکه در نقاط مختلف شهر شد.

شهردار دوگنبدان خاطرنشان کرد: یک هکتار از بیشه زارهای منطقه رادک که محل تجمع روزانه بیش از ۲۰ نفر از معتادین شده بود هم اکنون پاکسازی و به زودی پس از گرفتن مجوز از سوی دستگاه های متولی این محل به بوستان نیزار تبدیل خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟