به گزارش رکنا، سرهنگ "حسین براری" اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت خودرو مقابل بیمارستان های آیت الله طالقانی و امام علی (ع) بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 20 حافظیه قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا ماموران این کلانتری با انجام کارهای اطلاعاتی و تلاشهای شبانه روزی 2 سارق حرفه ای را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری آنها اقدام کردند.

سرهنگ براری تصریح کرد: متهمان در کلانتری به 13 فقره سرقت خودرو از مقابل بیمارستان های یاد شده اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: این دو متهم در اعترافات خود عنوان کردند که پس از پارک خودرو، یکی از آنها به تعقیب صاحب خودرو و سرنشینان آن پرداخته و نفر دیگر که با فرد تعقیب کننده در اتباط بوده اقدام به باز کردن درب خودروها و سرقت آن کرده است.

وی گفت: آنها در ادامه اعترافشان عنوان کردند که پس از سرقت 13 دستگاه خودرو، آنها را در زمینهای خالی اطراف شهرک کیانشهر اوراق و قطعاتش را به فروش رسانده اند.

سرهنگ براری در پایان با اشاره به تحویل سارقان حرفه ای به دستگاه قضائی از شهروندان خواست در هنگام پارک خودروی خود حتی به صورت کوتاه مدت در کنار خیابان حتما تجهیزات ایمنی لازم را روی آن نصب و مراقب افراد مشکوک اطراف خود باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟