به گزارش رکنا، بهتاش خانی آباد در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: متاسفانه در طول سال با مراجعه کنندگان بسیاری که به دلیل نزاع به مراکز پزشکی قانونی سطح استان مراجعه می کنند، مواجه هستیم و این رقم از اول سال تا پایان آذر ماه سال جاری به ۹ هزار و ۱۰ نفر رسیده است.

وی افزود: در ۹ ماهه امسال ۹ هزار و ۱۰ نفر به دلیل نزاع به ادارات پزشکی قانونی کردستان مراجعه کردند که نسبت به هشت هزار و ۸۵۸ نفر مدت مشابه سال قبل، ۱.۷ درصد رشد داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی کردستان ادامه داد: از کل مراجعه کنندگان نزاع ۹ ماهه امسال شش هزار و ۷۲۶ نفر مرد و دو هزار و ۲۸۴ نفر نیز زن بودند.

خانی آباد یادآور شد: این در حالی است که از کل مراجعه کنندگان نزاع ۹ ماهه سال گذشته شش هزار و ۵۷۱ نفر مرد و دو هزار و ۲۸۷ نفر زن بوده اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از کاهش پنج درصدی مصدومین ناشی از حوادث رانندگی در استان کردستان خبر داد و بیان کرد: در ۹ ماهه امسال پنج هزار و ۶۱۳ نفر مصدومان حوادث رانندگی به ادارات پزشکی قانونی استان کردستان مراجعه کردند.

مدیرکل پزشکی قانونی کردستان گفت: در ۹ ماهه منتهی به آذر ماه سال گذشته پنج هزار و ۹۰۹ نفر به مراکز پزشکی قانونی سطح استان مراجعه کرده بودند که این رقم امسال پنج درصد کاهش داشته است.

خانی آباد اظهار داشت: از کل مصدومان حوادث رانندگی ۹ ماهه امسال چهار هزار و ۵۱ نفر مرد و یک هزار و ۵۶۲ نفر زن بودند و این در حالی است که از کل مصدومان مدت مشابه سال قبل چهار هزار و ۲۹۲ نفر مرد و یک هزار و ۶۱۷ نفر زن بودند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟