به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی مرودشت گفت: با حضور به موقع ماموران پلیس، سرقت از مرغداری در یکی از روستا‌های اطراف این شهرستان نافرجام ماند و سارقان دستگیر شدند.

سرهنگ اسماعیل زراعتیان گفت: ماموران پاسگاه انتظامی "سیوند" هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی در مناطق روستایی، مشاهده می‌کنند ۲ نفر درحال تخریب قفس‌های اطراف یک باب مرغداری هستند که به محض مشاهده ماموران اقدام به فرار می‌کنند.

او ادامه داد: ماموران بلافاصله اقدام به تعقیب سارقان می‌کنند و پس از طی مسافتی، آنان را دستگیر و وسیله نقلیه آن‌ها را توقیف می‌کنند.

سرهنگ زراعتیان افزود: از این ۲ نفر ادوات سرقت نظیر قیچی و سیم چین کشف و متهمین به پاسگاه انتقال وخودرو آنان نیز به پارکینگ منتقل شد.

رئیس پلیس شهرستان مرودشت تصریح کرد: متهمان در بازجویی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی اعتراف کردند که قصد تخریب قفس اطراف مرغداری و سرقت از آن را داشتند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این خصوص پرونده تشکیل و متهمین به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شدند، به شهروندان توصیه کرد: با گماردن نگهبان و سرکشی مدام و مستمر به ویژه در شب از گاراژها، مغازه‌ها، واحد‌های تجاری و صنفی و به طور کلی اموال و اماکن خود، سارقان را در ارتکاب سرقت ناکام بگذارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟