به گزارش رکنا، سرهنگ "محمد رازقی" گفت: ساعت00:23 شب گذشته در مسیر بزرگراه "شهید خرازی، ابتدای آزادگان جنوب" یک دستگاه کامیون که در این مسیر در حال حرکت بوده ناگهان واژگون می شود.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت عنوان کرد: پس از اطلاع از وقوع حادثه کارشناسان منطقه 26پلیس راهور پایتخت در محل حاضر شدند و نسبت به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

وی گفت: با حضور جرثقیل سنگین راهور در موقعیت تصادف کامیون به حالت عادی بازگشت و به کنار راه منتقل و ترافیک ایجادی به حالت عادی بازگشت .

این مقام انتظامی تصریح کرد: با حضور عوامل اورژانس مصدوم این حادثه که راننده کامیون 45ساله بود ، پس از معاینه به علت درد شدید از ناحیه کمر به بیمارستان فیاض بخش انتقال یافت.

رازقی در خصوص علت این تصادف، گفت: علت واژگونی کامیون، سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه بود.

رازقی از رانندگان خواست: در هنگام رانندگی باسرعت مطمئن حرکت کنند و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف دارند و از حرکاتی که باعث شود توجه آنها از رانندگی پرت شود خودداری کنند و همچنین رانندگان خودروهای سنگین حتما قبل از حرکت استراحت کافی داشته باشند تا دیگر شاهد اینگونه حوادث نباشیم .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟