به گزارش رکنا، فرماندار قلعه‌گنج گفت: خدمت‌رسانی به مردم این روستاها در حال انجام است.

مهدی شهسواری با اشاره به اینکه در روزهای گذشته شاهد بارش بی‌سابقه باران در این شهرستان بودیم اظهار داشت: میانگین بارش باران در یک سال آبی این شهرستان 150 میلی‌متر است در حالی که از روز جمعه تا شنبه ظرف 24 ساعت 120 میلی‌متر بارندگی در این شهرستان داشتیم.

وی با اشاره به طغیان رودخانه فصلی این شهرستان در بارش‌های اخیر گفت: متاسفانه سیلاب‌های اخیر باعث آبگرفتگی شدید 40 روستای این شهرستان شده است.

فرماندار قلعه‌گنج از انسداد راه ارتباطی این شهرستان به جاسک و بشاگرد در استان هرمزگان خبر داد و افزود: با تلاش راهداران در جنوب استان کرمان این محور در حال حاضر بازگشایی شده و تردد در آن با احتیاط در حال انجام است.

وی با بیان اینکه راه ارتباطی 12 روستای قلعه‌گنج کاملا قطع شده بود که در حال حاضر 7 روستا همچنان در محاصره سیلاب قرار دارد گفت: با کمک نیروهای امدادی خدمت‌رسانی به مردم این روستاها در حال انجام است.

شهسواری با اشاره به اینکه در حال حاضر آب و برق همه روستاهای این شهرستان وصل شده و قطعی آب و برق نداریم افزود: خط انتقال آب شهر قلعه‌گنج قطع شده بود که خوشبختانه وصل شده است.

وی با بیان اینکه راه روستایی مارز بسته است و تردد در راه ارتباطی رمشک با احتیاط انجام می‌شود گفت: بیشترین خسارات سیلاب در این شهرستان در حوره راه روستایی و کشاورزی بوده است.

فرماندار قلعه‌گنج با اشاره به وسعت 11 هزار کیلومتری این شهرستان گفت: با توجه به ابعاد خسارات و وسعت منطقه، در حال برآورد خسارات هستیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟