به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از دستگیری یک کلاهبردار سابقه دار با 24 فقره کلاهبرداری در کوهرنگ خبر داد.

سردار غلامعباس غلامزاده در تشریح این خبر گفت: برابر گزارشات واصله درخصوص یک فقره پرونده کلاهبرداری و مستند به حکم دادگاهی در استان اصفهان و وصول اخباری مبنی بر حضور فرد کلاهبردار در شهرستان کوهرنگ، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان افزود: بر اساس محتویات پرونده، متهم با ثبت شرکت‌های صوری و معرفی خود به عنوان مدیر عامل این شرکت‌ها و اخذ دسته چک به نام شرکت و صدور چک‌های صوری جهت خرید و فروش احشام، مواد غذایی و دارو، جمعاً طی 24 فقره پرونده، معادل 240 میلیارد ریال در استان اصفهان کلاهبرداری کرده بود.

وی در ادامه گفت: متهم حدود 5 سال متواری بوده و با وجود تلاش شکات پرونده، تاکنون محل اختفای وی مشخص نشده و دستگیر نشده بودند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با به کارگیری شگردهای خاص پلیسی و اشراف اطلاعاتی، نهایتاً محل اختفای متهم شناسایی و این کلاهبردار در یک عملیات غافلگیرانه در شهرستان کوهرنگ دستگیر شد.

سردار غلامزاده در پایان با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل دادگاه استان اصفهان شد، از شهروندان درخواست کرد: از اعتماد بی جا به افراد ناشناس خودداری کنند تا مورد کلاهبرداری قرار نگیرند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟