به گزارش رکنا، سرگرد "سعید دهقان" گفت: صبح روز گذشته ماموران واحد گشت انتظامی قرارگاه جنوب یگان امداد پایتخت در محدوده خیابان سهیل در حال گشت زنی بودند که خانمی به آنان مراجعه و اعلام کرد دقایقی پیش گوشی موبایلش توسط مردی جوان به سرقت رفته است.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه احتمال می رفت سارق هنوز در حوالی سرقت حضور داشته باشد طرح مهار و دستگیری سارق انجام شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مال باخته موفق شده بود چهره ظاهری متهم را به خاطر بسپارد، بیان داشت: با دریافت مشخصات ظاهری متهم گشت زنی های هدفمند آغاز و ماموران موفق شدند در کنترل تردد افراد عبوری، سارق را که سعی می کرد خود را از دید ماموران پنهان کند، شناسایی کنند.

فرمانده قرارگاه جنوب گشت انتظامی یگان امداد پایتخت افزود: با شناسایی متهم طرح مهار و دستگیری سارق انجام و پس از ماموران موفق شدند پس از مدتی تعقیب، سارق را که به صورت پیاده در حال متواری شدن بود، دستگیر کنند. .

دهقان با بیان که متهم پاسخ درستی به سوالات پلیسی نمی داد مورد بازرسی بدنی قرار گرفت، گفت: در بررسی های بیشتر گوشی سرقتی کشف و متهم به ناچار به سرقت تلفن همراه مال باخته اعتراف کرد.

و ی در انتها خاطر نشان کرد: متهم به همراه شاکی برای سیر مراحل قانونی تحویل عوامل پلیس پیشگیری شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟