به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "مرتضی نثاری"در تشریح این خبر گفت: چهاردهم اردیبهشت ماه سال جاری فردی با مراجعه به کلانتری 120 سیدخندان شکایتی را در خصوص سرقت انباری منزلش طرح کرد. پس از ثبت شکایت اولیه در کلانتری پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت.

نثاری گفت : در گام نخست از شاکی اظهار داشت، یازدهم اردیبهشت ماه سارق یا سارقان با تخریب قفل درب انباری منزلم یک دستگاه دوچرخه، چمدان مسافرتی قهوه ای رنگ و سایر لوازم موجود به ارزش حدود شش میلیون تومان سرقت کرده اند و امروز در سایت های خرید و فروش اینترنتی مشاهده کردم که چمدان مسروقه ام جهت فروش درج آگهی شده است.

این مقام انتظامی افزود : باتوجه به اظهارات شاکی کارآگاهان با دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه 15 تهران به آدرس فروشنده واقع در تهرانپارس اعزام و فروشنده به هویت مجتبی 31 ساله را دستگیر و به همراه یک دستگاه دوچرخه و یک چمدان قهوه ای مکشوفه به پایگاه چهارم پلیس آگاهی انتقال می دهند.

سرهنگ نثاری اذعان داشت : از متهم تحقیقات مقدماتی انجام شد که ابتدا منکر هر گونه سرقت شده و بیان داشت از فروشندگان دوره گرد آنها را خریداری نموده و هیچگونه آدرسی از آنها ندارد.

وی تصریح کرد: در گام بعدی سه تن ازشاکیان که در همان روز انباری منزل آنان نیز سرقت شده بود شناسایی شدند و متهم که چاره ای جز به اعتراف نداشت و اقرار کرد: سه سابقه محکومیت کیفری در خصوص سرقت لوازم خودرو و موتور سیکلت دارم و اموال را از شخصی به نام فرامرز 40 ساله که در پارک میدان رهبر دست فروشی می کند خریداری نموده ام و مدت چند ماه است که او را می شناسم و از سرقتی بودن کلیه اموال اطلاع داشتم و حاضر به همکاری جهت دستگیری فرامرز می باشم.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت: کارآگاهان با راهنمایی مجتبی و اقدامات پلیسی آدرس متهم در تهرانپارس را شناسایی و طی یک عملیات ضربتی وی را دستگیر کردند. .متهم پس از انتقال به پایگاه به تعداد 5 فقره سرقت اعتراف و بیان داشت با تخریب قفل انباری ها اموال قابل فروش را سرقت و با خودروی عبوری آنها را از محل انتقال و به مجتبی فروخته ام . مبلغ حدود 15 میلیون تومان پول دریافت کردم. با شناسایی شاکیان وتکمیل تحقیقات هر دو متهم با دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه 15 تهران روانه زندان شدند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟